baner

TABORETY ŁAZIENKOWE I TABORETY PRYSZNICOWE MARKI TRUST CARE

Posiadanie odpowiedniego taboretu kapielowego jest ważne nie tylko ze względu na komfort wykonywania zabiegów higienicznych, ale również ze względu na bezpieczeństwo. Mamy cztery różne modele taboretów prysznicowych, które ułatwiają codzienne życie.

krzesełko

ŁATWA REGULACJA

Wszystkie nasze taborety prysznicowe mają lekkie regulowane nogi, dzięki czemu możesz dopasować je do swojej własnej wysokości siedzenia. Ponadto mamy podnóżek, który pomoże Ci wejść i wyjść z wanny lub jeśli potrzebujesz przy pielęgnacji stóp.

TABORETY PRYSZNICOWE, KTÓRE UŁATWIAJĄ

Let's Enjoy to nowe krzesło prysznicowe o nowoczesnym designie przeznaczone do stosowania pod prysznicem lub w łazience. Krzesło ma piękną i stabilną konstrukcję zapewniającą wygodne i bezpieczne użytkowanie. Nogi można łatwo regulować na żądaną wysokość za pomocą prostego uchwytu. Krzesło zostało zaprojektowane specjalnie w celu ułatwienia opieki intymnej.

FUNKCJONALNE I BEZPIECZNE TABORETY PRYSZNICOWE

Let's Frisbee to nowy taboret prysznicowy o nowoczesnym designie zaprojektowany do stosowania pod prysznicem lub w łazience. Taboret ma piękną i stabilną konstrukcję zapewniającą wygodę i bezpieczeństwo. Ponadto posiada obrotową - miękką płytkę siedziska, która zapewnia użytkownikowi komfort i umożliwia obracanie ciała w pozycji siedzącej . Nogi można łatwo regulować na żądaną wysokość za pomocą prostego uchwytu. Krzesło zaprojektowane jest tak, aby pasowało do wszystkich przestrzeni, ponieważ jest małe i okrągłe.

Let's Shower to taboret prysznicowy o pięknej i stabilnej konstrukcji zapewniającej wygodę i komfort. Nogi można łatwo regulować na żądaną wysokość za pomocą prostego uchwytu. Taboret jest zaprojektowany tak, aby pasował do większości pomieszczeń.

Let's Sing to nowy taboret prysznicowy o atrakcyjnym wyglądzie. Taboret jest przeznaczony do stosowania pod prysznicem lub w łazience. Nogi można łatwo regulować na żądaną wysokość za pomocą prostego uchwytu. Taboret został wyposażony w kosz, który można umieścić pod siedzeniem do przechowywania akcesoriów prysznicowych.

PODNÓŻEK Z BEZPIECZNYM UCHWYTEM

Let's Step to podnóżek z ryflowaną górną częścią, aby zapewnić bezpieczny stopień dla stopy, gdy podnóżek jest mokry. Podnóżek jest w kolorze czarnym, aby zapewnić kontrast i dobrą widoczność w wannie.

W razie pytań na temat naszych krzeseł i taboretów prysznicowych prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie lub poczta e-mail. Jeśli wolisz abyśmy się z Tobą skontaktowali, wypełnij nasz formularz kontaktowy.