baner

LET'S FLY I LET'S GO OUT ROLATORY DO UŻYTKU ZEWNĘTRZNEGO

Rollatory Let's Fly i Let's Go Out zostały nagrodzone na całym świecie. Te chodziki na świeżym powietrzu łączą niepowtarzalny design z podstawową funkcją w sposób fantastyczny i spełniają wszystkie wymagania i normy pod względem jakości i środowiska.

rolator

LET’S GO OUT

Rollator zewnętrzny Let's Go Out jest lekki, mocny i stabilny. Waży zaledwie 6,1 kg i łatwo się składa. Rollator dostępny jest w trzech kolorach – czarno-srebrnym z siedziskiem w czarnej sztucznej skórze, beżowo-srebrnym z brązowym siedziskiem lub czerwonym z czarnym siedziskiem ze sztucznej skóry. Płócienna torba jako wyposażenie dodatkowe jest dostępna tylko w kolorze czarnym. Eleganckie duże przednie koła ułatwiają obracanie się i pokonywanie przeszkód np. chodniki. Tylne koła mają ekrany, które chronią twoje ubrania. Amortyzujące zawieszenie na tylnych kołach zapewnia komfortową jazdę na wszystkich nawierzchniach. Let's Go Out ma ergonomicznie zaprojektowaną gumową rękojeść, regulowaną w zakresie od 78 do 96 cm dla różnych użytkowników.

LET'S FLY

Let's Fly jest obecnie jednym z najbardziej znanych „aktorów” – rollatorów na świecie, jeśli chodzi o design i posiadane funkcje. Rollator zewnętrzny wykonany jest z litego aluminium i jest kojarzona z najbardziej ekstremalnie zaprojektowanymi produktami. Jest mocny i stabilny. Ma duże, eleganckie przednie koła, które ułatwiają pokonywanie różnych przeszkód np. chodniki. Tylne koła mają wbudowane zawieszenie, które zapewnia miękką i płynną jazdę. Wszystkie detale zprojektowane są z największą starannością. Let's Fly ma ergonomicznie zaprojektowaną gumową rękojeść, regulowaną w zakresie od 78,5 do 92 cm dla różnych użytkowników. Oczywiście istnieje zarówno skuteczny hamulec jazdy oraz hamulec postojowy, który jest łatwy w obsłudze.