baner

LET’S GO ROLLATORY DO WEWNĄTRZ

Let's Go, globalny sukces Trustcare, to bardzo przydatna pomoc dla osób, które potrzebują dodatkowego wsparcia i bezpieczeństwa w swoim życiu. Ten chodzik zapewnia bezpieczeństwo, funkcjonalność i design w doskonałej harmonii i jest lekkim i zwrotnym urządzeniem do użytku w pomieszczeniach. Ponadto ma piękny i elegancki wygląd. Dostępny w czterech różnych kolorach.

rolator-wewnetrzny

ROLLATOR WIELOFUNKCYJNY I PRAKTYCZNY

Jeśli szukasz rollatora, który jest łatwy w manewrowaniu i łatwy w użyciu w ciasnych miejscach, Let's Go jest oczywistym wyborem. Na przykład, jeśli wejdziesz do łazienki. Tacę można łatwo zdjąć z ramy rollatora i ponownie wstawić. Można go używać jako wózek do serwowania lub jako stolik do jedzenia, a także jako wsparcie, jeśli musisz wstawać z łóżka w nocy. Możesz również zamówić kosz tekstylny jako akcesorium. Kosz tekstylny jest dostępny w dwóch rozmiarach i można go używać w tym samym czasie co tacę.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

Wygodne uchwyty pokryte są miękką piankową gumą i mają regulowaną wysokość, aby dopasować się do różnej wysokości Użytkowników. Hamulec można łatwo obsługiwać jedną ręką. Oczywiście, hamujemy równocześnie oba tylne koła. Rollator można łatwo i szybko złożyć..

Rollator jest dostępny w czterech różnych kolorach: imitacji drewna, srebrnym, czerwonym / grafitowym szarym i czarnym / srebrnym. Kliknij menu, aby wyświetlić różne wersje.

Chcesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a my odpowiemy na Twoje pytania. Jeśli wolisz żebyśmy to my się z Tobą skontaktowali, wypełnij nasz formularz kontaktowy.