baner

ELEKTRYCZNY SKUTER DLA OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Let's Race to specjalnie zaprojektowany , atrakcyjny skuter z napędem elektrycznym dla osób starszych i osób niepełnosprawnych. Ale ten skuter nie przypomina istniejących na rynku produktów. Raczej podobny jest do małego futurystycznego samochodu. Idealny dla wzmocnienia własnej wartości tych, którzy nie chcą pogodzić się ze swoją niepełnosprawnością.

pojazd-elektryczny

ŁADNY I PRAKTYCZNY

Skuter elektryczny składa się z trzech wartości; konstrukcji, funkcji i charakterystyki. Dlatego ten elektryczny skuter ma szeroką kolumnę przednią, która zapewnia ochronę przed wiatrem i deszczem i sprawia, że czujesz się bezpieczny. Wewnątrz znajduje się również schowek na torbę lub inne przedmioty, które muszą być chronione.

Ważną wiadomością jest rozkładany schowek pod siedzeniem, który można załadować do 15 kg. Dostępna jest rozwijająca się torba, która pasuje do pudełka. Zakupy można wygodnie przenieść i ulokować w schowku!

WYGODNY I BEZPIECZNY SKUTER ELEKTRYCZNY

Let's Race ma ergonomiczną i wygodną kierownicę z uchwytami hamulca i czytelny wyświetlacz ze szczegółowymi informacjami od prędkości do temperatury. Oczywiście jest wyposażony w światła przednie, światła tylne i światła kierunkowskazów , a także sygnał ostrzegawczy, gdy cofasz skuter.

Duże, wypełnione powietrzem opony w połączeniu z przednim i tylnym zderzakiem zapewniają bezpieczną jazdę. Prędkość maksymalna wynosi 15 km / h, a zasięg wynosi około 45 km.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o skuterze Let's Race. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a my odpowiemy na Twoje pytania. Jeśli wolisz abyśmy to my się z Tobą skontaktowali, wypełnij nasz formularz kontaktowy.