baner
NOWA INNOWACYJNA FIRMA

TrustCare jest jedną z wiodących firm w zakresie projektowania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań w urządzeniach wspomagających codzienne funkcjonowanie osób starszych i osób niepełnosprawnych ruchowo. TrustCare koncentruje się na innowacjach, aby zaspokoić potrzeby nowej generacji użytkowników, którzy stawiają nowe i wyższe wymagania zarówno pod względem technologii, jak i designu. Nasz sukces opiera się na tym, że sukcesywnie inwestujemy we własny dział projektowania i rozwoju. Współpracujemy również z jednym z najlepszych projektantów w Europie w tej dziedzinie. Projektujemy i produkujemy wszystkie nasze produkty. To stanowi filozofię naszej firmy.

company1
company2

Jednym z naszych największych sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej jest rollator Let's Go do użytku wewnętrznego - rollator z wieloma funkcjami i unikalnym wzornictwem, który wzbudził duże zainteresowanie na całym świecie. Nasz firma jest młoda i innowacyjna, funkcjonujemy od 7 lat i naszą siedzibą jest w Malmo w Szwecji. Nasze produkty eksportujemy do ponad 25 krajów; Skandynawia, Niemcy, Holandia, Japonia i Australia to nasze największe rynki naszego eksportu. Posiadamy wysoką ocenę kredytową.

company3
POMYSŁ NA BIZNES

Aby sprostać problemowi i ułatwić mobilność w procesie starzenia się ludzi, a także pomóc młodszym osobom niepełnosprawnym cieszyć się lepszą jakością życia, dzięki innowacyjnemu projektowi i nowej technologii konstrukcyjnej, projektujemy i tworzymy nowe funkcjonalne urządzenia dla ludzi na całym świecie.

o-firmie-04
o-firmie-05
NASZ UNIKALNY PROJEKT

Nasz dział projektowy jest rdzeniem TrustCare. Wyniki i pozytywne opinie można zobaczyć na całym świecie w publikacjach dotyczących TrustCare. W dziedzinie pomocy dla osób niepełnosprawnych projektowanie nie było jeszcze priorytetem w rozwoju produktu. Filozofia TrustCare podkreśla znaczenie projektowania dla rozwoju i ulepszania pomocy i ich funkcji. Przyciągnęliśmy międzynarodową uwagę, będąc pierwszą firmą, która zaprezentowała nowy sposób myślenia w dziedzinie pomocy, czyniąc je bardziej atrakcyjnymi dla użytkownika.

TRUST CARE ZMIENIA RZECZYWISTOŚĆ

TrustCare posiada wewnętrzny dział konstrukcyjny, który zapewnia pełną kontrolę nad jakością oferowanych produktów. Daje nam to możliwość ciągłego modyfikowania i tworzenia nowych i lepszych rozwiązań, na które poświęcamy dużo czasu. Nieustannie poszukujemy ulepszeń dla użytkownika. Wyjątkowe dla TrustCare jest to, że przeprowadzamy własne ankiety w grupach 15 użytkowników trzy razy w roku. Nie ujawniamy, która firma wykonuje badanie, aby zapewnić rzetelne odpowiedzi na temat zalet i wad rollatorów. Jest to dla nas ważna informacja i pomaga nam stale ulepszać nasze produkty dla użytkowników.

o-firmie-06
Testy obejmują stabilność, bezpieczeństwo, składanie, hamulce, materiały i długotrwałą wytrzymałość. Załączony film pokazuje, w jaki sposób tester zmęczenia materiału funkcjonuje z ciężkim ładunkiem, który jest podnoszony i zrzucany w sumie 200 000 razy. Ten bezwzględny proces trwa prawie tydzień, przez całą dobę.
BADAMY I SPRAWDZAMY NIEZAWODNOŚĆ

TrustCare posiada wewnętrzne laboratorium testowe, w którym testujemy wszystkie nasze produkty. Rury, profile aluminiowe i części z tworzyw sztucznych są skrupulatnie testowane i analizowane. Przeprowadzamy testy alergologiczne na przykład na materiale uchwytu. Narażamy je na działanie wody i ciepła, a produkt końcowy jest dokładnie testowany przed dostarczeniem go do certyfikowanego instytutu badawczego w celu przeprowadzenia ostatecznych testów i zatwierdzenia. Zatrudniamy jeden z wiodących europejskich instytutów testowych w Niemczech, który testuje produkty zgodnie z międzynarodowymi standardami.