baner

ERGONOMICZNE I KOLOROWE KULE ORTOPEDYCZNE

Nasze ergonomiczne kule o atrakcyjnym wyglądzie są dostępne w sześciu atrakcyjnych kolorach; zielony, żółty, pomarańczowy, czarny i srebrny oraz bezbarwny. Oczywiście, długość kuli jest regulowana i można ją ustawić tak, aby dopasować ją do użytkownika.

ergonomiczne-kule

ERGONOMICZNA KULA ORTOPEDYCZNA Z ELEGANCKIMI DETALAMI

Podłokietnik Let's Twist i Let's Twist Again jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego PP, a ergonomiczny uchwyt jest wykonany z gumy, która zapewnia stabilny i wygodny chwyt. Konstrukcja wykonana jest z aluminium, co czyni kulę bardzo lekką. Atrakcyjne kolory i rozwiązania detali nadają kuli unikalny wygląd i charakter.

Ergonomicznie zaprojektowany uchwyt zapewnia wygodę i pewność chwytu, a dla dłoni stanowi wygodne podparcie.

Otwory regulacji wysokości znajdują się w dolnej części rury, dzięki czemu kula jest bardziej elegancka. Pierścień zabezpieczający sprawia, że kula jest jeszcze bardziej bezpieczna.

Gumowa stopka zaprojektowana jest tak, aby zapewnić najlepszą przyczepność do różnego rodzaju podłoża, żwiru, asfaltu lub kamienia. Gumową, nasuwaną stopkę można łatwo wymienić.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chcesz więcej informacji o naszych kulach ortopedycznych? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a my odpowiemy na Twoje pytania. Jeśli wolisz abyśmy się z Tobą skontaktowali, wypełnij nasz formularz kontaktowy.